Mi a „báty, bátyja” helyesírása?
Ezúttal a Mi a „báty, bátyja” helyesírása? kérdésre keresünk megoldást, és adunk meg egy gyors választ. Hogyan írjuk helyesen, hogy báty, bátyja? Gyors válasz: Helyes írásmód: báty, bátyja. Helytelen írásmód: bátty, báttya. Ha további helyesírással, nyelvtannal kapcsolatos kérdésekre keresne, kattintson ide. Forrás: helyesiras.blog.hu .